Zapraszamy na 25. jubileuszową edycję Międzynarodowego Turnieju Badmintona „Babolat Cup”

13 lutego 2024

Grafika promująca wydarzenie

Zapraszamy na jedną  z największych imprez sportowych w naszym regionie - 25. jubileuszową edycję Międzynarodowego Turnieju Badmintona „Babolat Cup”, który zostanie rozegrany w dniach 17-18 lutego w hali widowiskowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Policki turniej to jedna z największych frekwencyjnie badmintonowych imprez rozgrywanych w Polsce. Blisko 300 zawodników z różnych regionów naszego kraju, a także liczna grupa badmintonistów z Niemiec i Skandynawii.

To prawdziwe, dwudniowe Święto Badmintona, dyscypliny, która, zdobywa coraz większą popularność, także wśród osób, które sport traktują jedynie rekreacyjnie.

Od kilku już lat, turniej Babolat Cup, to aż trzy turnieje w jednym:

  • Babolat Cup rozgrywany jako międzynarodowy turniej Seniorów Polskiego Związku Badmintona (zawodnicy powyżej 30 roku życia),
  • Babolat Cup w kategoriach Open, oba rozgrywane w sobotę 17 lutego (startujemy o 9.30, mecze o medale przewidziane od godziny 17.00),
  • Babolat Skills - turniej dla Amatorów, który zostanie rozegrany w niedzielę 18 lutego (start o godzinie 9.00, mecze o medale w poszczególnych kategoriach przewidziane od godziny 16.00).

Co roku przygotowujemy ponad 70 kompletów medali, dyplomów i nagród wręczanych najlepszym w poszczególnych kategoriach, a jest ich kilkadziesiąt (w różnych kategoriach wiekowych).

Niezwykłą popularnością cieszy się także co roku nasza loteria fantowa przygotowana dla uczestników turnieju, podczas której wcale nie musisz być najlepszy, aby wyjechać od nas z nagrodą.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz na naszym profilu na FB.

Patronami turnieju są: Pomorze Zachodnie, Powiat Policki, Miasto Szczecin, Lotto i Biała Szkoła.

Sponsorzy tegorocznej edycji to: Babolat, For Event, Galeria Kaskada, Pepsi, Ziaja, Hoca Candle i Ampio.

Organizatorzy to: Agencja Bono i Stowarzyszenie Bene Active.

Tekst i Foto: Agencja Bono


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email