Powiat Policki bierze udział w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich

15 lutego 2024

Grafika przedstawiająca budynki po remoncie

Powiat Policki bierze udział w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich.

Laureatów konkursu "Inwestycja z perspektywą" wybierają internauci. Zachęcamy do oddawania głosów - link do formularza

Możliwe jest wielokrotne oddawanie głosów.

Powiat Policki zgłosił do konkursu inwestycji dotyczące termomodernizacji budynków oświatowych: hali sportowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Trzebieży, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach, Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach oraz przyszkolnej pływalni.

Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny).

Głosowanie konkursowe potrwa do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 12.00.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas konferencji "20 lat Polski w Unii Europejskiej", która zaplanowana jest na 24 kwietnia w Centrum Prasowym PAP w Warszawie.

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Serwis Samorządowy PAP realizuje konkurs w ramach projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków” współfinansowanego przez Parlament Europejski.

Tekst i Foto: Serwis Samorządowy PAP


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email