Internetowe umawianie wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu

Informujemy, że obecnie przyjmowanie klientów Wydziału Komunikacji i Transportu w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów i wydawania uprawnień do kierowania pojazdami odbywa się w kolejności ich przybycia do urzędu, w ilości odpowiadającej ilości numerków dostępnych w biletomacie, bez konieczności wcześniejszego internetowego lub telefonicznego umawiania wizyt.

Wyjątek stanowią spółki wpisane do KRS (tj. Sp. z o.o., Sp. k., Sp. j.) oraz osoby fizyczne dla których obrót pojazdami został wskazany w CEiDG jako główna działalność gospodarcza (tzw. komisy samochodowe), które muszą umawiać wizyty do dedykowanego im okienka dla przedsiębiorców pod numerem tel. 695 500 561.

Natomiast wszystkie chętne osoby fizyczne mogą skorzystać z naszej dodatkowej usługi i umówić swoją wizytę przez internet.

Osoby fizyczne chcące umówić termin wizyty mogą to zrobić poprzez system kolejkowy.

Stan aktualnej kolejki w urzędzie można śledzić na stronie internetowej.  

 

UWAGA!

Przybycie do urzędu z czynnością inną niż umówiona skutkować będzie brakiem możliwości obsługi.

W celu potwierdzenia wizyty, należy pojawić się w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Policach (wejście „C”) najpóźniej 10 minut przed umówioną godziną i potwierdzić ją w biletomacie wpisując wygenerowany sześciocyfrowy kod otrzymany drogą mailową po dokonaniu rezerwacji.
Późniejsze przybycie do urzędu uniemożliwi pobranie numerka i spowoduje anulowanie wizyty.

Drukuj Drukuj Email Email