Zakończenie roku szkolnego 3 klas gimnazjum

22 czerwca 2018

21 czerwca w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach uroczyście zakończono rok szkolny uczniów trzecich klas gimnazjum. 

W uroczystości zorganizowanej w sali konferencyjnej polickiej "Białej" wzięli udział uczniowie klas: 3GA, 3GSA, 3GSB i 3GN. Byli także rodzice, wychowawcy klas, dyrekcja i zaproszeni goście. 

Absolwentów szkoły przywitała dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz, która podziękowała za trzyletnią naukę w murach polickiej szkoły, złożyła gratulacje z osiągniętych wyników i życzyła kolejnych sukcesów. Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska przypomniała słowa patrona szkoły "Bądź szczęśliwy i do szczęścia prowadź innych". 

Podczas uroczystości wyróżniono najlepszych uczniów, podziękowano rodzicom za trud w wychowanie i wręczono świadectwa ukończenia szkoły. Te ostatnie uczniowie otrzymali z rąk przedstawicieli Powiatu Polickiego: Przewodniczącego Rady Powiatu Cezarego Arciszewskiego i Członka Zarządu Powiatu Beaty Chmielewskiej oraz Dyrektor EDPG Loecknitz Reginy Metz i Przewodniczącej Rady Rodziców Izabeli Baranowskiej.

Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na pożegnania i poczęstunek przygotowany przez policką "Białą".

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email