- Powiat Policki - https://policki.pl -

Zakończenie roku szkolnego 3 klas gimnazjum

21 czerwca w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach uroczyście zakończono rok szkolny uczniów trzecich klas gimnazjum. 

W uroczystości zorganizowanej w sali konferencyjnej polickiej „Białej” wzięli udział uczniowie klas: 3GA, 3GSA, 3GSB i 3GN. Byli także rodzice, wychowawcy klas, dyrekcja i zaproszeni goście. 

Absolwentów szkoły przywitała dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz, która podziękowała za trzyletnią naukę w murach polickiej szkoły, złożyła gratulacje z osiągniętych wyników i życzyła kolejnych sukcesów. Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska przypomniała słowa patrona szkoły „Bądź szczęśliwy i do szczęścia prowadź innych”. 

Podczas uroczystości wyróżniono najlepszych uczniów, podziękowano rodzicom za trud w wychowanie i wręczono świadectwa ukończenia szkoły. Te ostatnie uczniowie otrzymali z rąk przedstawicieli Powiatu Polickiego: Przewodniczącego Rady Powiatu Cezarego Arciszewskiego i Członka Zarządu Powiatu Beaty Chmielewskiej oraz Dyrektor EDPG Loecknitz Reginy Metz i Przewodniczącej Rady Rodziców Izabeli Baranowskiej.

Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na pożegnania i poczęstunek przygotowany przez policką „Białą”.

Fotogaleria [1]

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [2]

Print Friendly, PDF & Email [3]