XVII sesja Rady Powiatu w Policach

21 marca 2016

Podczas XVII sesji Rady Powiatu w Policach, która odbyła się 18 marca podjęto cztery uchwały i wysłuchano trzech sprawozdań. Podziękowano także byłemu komendantowi mł. insp. Andrzejowi Zakrzewskiemu za służbę w polickiej policji.

Po wysłuchaniu sprawozdania z pracy Zarządu powiatu w Policach, radni podjęli uchwały zmieniające budżet Powiatu Polickiego na 2016 rok.

Powierzono także gminie Kołbaskowo zarządzanie drogą powiatową na odcinku Dołuje – Przecław. Wysłuchano sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za 2015 rok oraz sprawozdania z wykonania harmonogramu realizacji zadań, które są określone w Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Polickim w latach 2008-2015.

Powiatowi radni zapoznali się także ze sprawozdaniem z realizacji w 2015 roku Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2015-2020.

Podczas obrad sesji Magdalena Kotnis, prezes Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Szczecinie poinformowała o wspieraniu przedsiębiorców poprzez udzielanie pożyczek i pomaganie w zdobywaniu środków unijnych.
Fotogaleria  na Facebook'u

Mateusz Frąckowiak
koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email