I etap konkursu „Cztery Pory Roku” rozstrzygnięty!

18 marca 2016

17 marca br. rozstrzygnięto I etap Konkursu Fotograficznego pod nazwą „Cztery Pory Roku w Powiecie Polickim - Zima” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Policach.

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach odbyło się otwarcie wystawy i uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Nagrody wręczali Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach oraz Krystyna Wiśniewska Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury.

- Cieszymy się, że wpłynęło tak dużo prac. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas na wykonanie fotografii. Najlepsze trzy prace w każdej kategorii wiekowej zostały nagrodzone, pozostałe wyróżniliśmy pamiątkowymi dyplomami wraz z upominkami – mówi Mateusz Frąckowiak koordynator ds. informacji Starostwa Powiatowego w Policach.

Ponadto komisja konkursowa pochwaliła uczestników za niesamowite wyczucie walorów przyrodniczych w trakcie wykonywania swoich prac.

Zgodnie z kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, komisja postanowiła nagrodzić:

KATEGORIA WIEKOWA od 7 do 15 lat

I miejsce: Julia Komocka
I miejsce: Kamil Kwaśnik
III miejsce: Dominika Paczek

KATEGORIA WIEKOWA +15 lat

I miejsce: Adrian Ćwiąkała
II miejsce: Filip Cieniewski
III miejsce: Tadeusz Komocki

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy również wszystkich mieszkańców Powiatu Polickiego do kolejnego etapu konkursu pod nazwą „Cztery Pory Roku w Powiecie Polickim - Wiosna”. Prace można nadsyłać do 31 maja 2016 r. (liczy się data stempla pocztowego).

Galeria zdjęć na  facebook'u

Regulamin konkursu- plik do pobrania

Drukuj Drukuj Email Email