X edycja Biegu Mikołajkowego w Policach

5 grudnia 2022

Wicestarosta Policki na podium Biegu Mikołajkowego w Policach

W niedzielę 4 grudnia odbyła się X edycja Biegu Mikołajkowego w Policach.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Police, a partnerem między innymi Powiat Policki.

W tym roku zawodnicy mogli wystartować w Marszu Nordic Walking na 5 km, Biegu dla dzieci na 200 m, 400 m i 800 m , Świątecznej Sztafecie Marzeń z choinką oraz Biegu Głównym na 10 km.

Zwycięzcą tegorocznego biegu został Konrad Majdziński z czasem 00:33:58, drugie miejsce zajął Damian Andruszkiewicz (00:36:17) a trzecie miejsce Andrzej Pańko (00:36:28).

Wśród pań zwyciężyła Paulina Grzegórzek (00:41:01), Na miejscu drugim była Beata Białek (00:41:45) a na miejscu trzecim Małgorzata Szabałowska (00:43:29).

Wyróżniono także najlepszych w poszczególnych kategoriach: wiekowa, klasyfikacja drużynowa, klasyfikacja rodzinna, przebierańców, Mistrzostwa Polski Grupy Azoty Kobiety i Mężczyźni, Mieszkanka i Mieszkaniec Powiatu Polickiego, Służby Mundurowe Kobiety i Mężczyźni oraz kategorie wiekowe.

Nagrody zwycięzcom wręczali między innymi Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Burmistrz Polic Władysław Diakun, Przewodniczący Rady Miejskiej w Policach Andrzej Rogowski, radni Rady Powiatu w Policach i Rady Miejskiej w Policach.