Wydział Ochrony Środowiska

Bogusława Szulc - naczelnik wydziału

tel: 914328141, e-mail: szulc@policki.pl

 Justyna Zygmunt - z-ca naczelnika

tel: 914328140, e-mail: zygmunt@policki.pl

 Beata Wasikowska - główny specjalista

tel: 914328142, e-mail: wasikowska@policki.pl

Wioleta Zielonka - podinspektor

tel: 914328142, e-mail: zielonka@policki.pl

Jolanta Tomczak - pomoc administracyjna

tel: 91 432 81 42, e-mail: tomczak@policki.pl

Ewa Jankowska - inspektor

tel: 914328140, e-mail: jankowska@policki.pl

Urszula Ciok-Piotrowska - inspektor

tel: 914328140, e-mail: ciok-piotrowska@policki.pl

 

Apel do mieszkańców  w sprawie zgłoszenie stwierdzenia potencjalnie historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi 111 KB (pdf)

 Wzór zgłoszenia - 28,5 KB (doc.)

 

Drukuj Drukuj Email Email