- Powiat Policki - https://policki.pl -

Wydział Ochrony Środowiska

Bogusława Szulc – naczelnik wydziału

tel: 914328141, e-mail: szulc@policki.pl [1]

 Justyna Zygmunt – z-ca naczelnika

tel: 914328140, e-mail: zygmunt@policki.pl [2]

 Beata Wasikowska – główny specjalista

tel: 914328142, e-mail: wasikowska@policki.pl [3]

Wioleta Zielonka – podinspektor

tel: 914328142, e-mail: zielonka@policki.pl [4]

Jolanta Tomczak – pomoc administracyjna

tel: 91 432 81 42, e-mail: tomczak@policki.pl [5]

Ewa Jankowska – inspektor

tel: 914328140, e-mail: jankowska@policki.pl [6]

Urszula Ciok-Piotrowska inspektor

tel: 914328140, e-mail: ciok-piotrowska@policki.pl [7]

 

Apel do mieszkańców  w sprawie zgłoszenie stwierdzenia potencjalnie historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi [8]111 KB (pdf)

 Wzór zgłoszenia – [9]28,5 KB (doc.)

 

Print Friendly, PDF & Email [10]