Uczniowski Klub Żeglarski Bras Police ma już 20 lat

10 czerwca 2019

Uczniowski Klub Żeglarski Bras Police ma już 20 lat. W sobotę 8 czerwca na przystani przy ul. Konopnickiej w Policach świętowano jubileusz połączony z otwarciem sezonu żeglarskiego.

Zaproszonych gości przywitał prezes Klubu Krzysztof Kwietniewski. Wśród nich nie zabrakło Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka, Zastępcy Burmistrza Polic Jakuba Pisańskiego, Naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury Urzędu Miejskiego w Policach Witolda Stefańskiego oraz radnych Gminy Police i Powiatu Polickiego. Byli także członkowie założyciele UKŻ Bras Police, obecni członkowie klubu, instruktorzy i uczestnicy zajęć przez nich prowadzonych.

Uroczystość rozpoczęto od przypomnienia historii klubu i prowadzonych działań na rzecz dzieci i młodzieży. Przyszedł także czas na składanie życzeń i podziękowań. Upominkami zostały nagrodzone te osoby, które tworzą klub i pomagają w jego dalszym rozwoju. W imieniu Mieszkańców Powiatu Polickiego życzenia złożył Starosta Policki Andrzej Bednarek, który wspomniał, że jubileusz 20-lecia klubu obchodzony jest w tym samym roku co jubileusz 20-lecia istnienia Powiatu Polickiego.

Obchody 20-lecia istnienia UKŻ Bras Police, uświetnione zostały występem zespołu "Klang" przy poczęstunku jubileuszowym tortem ufundowanym przez Powiat Policki.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email