Turniej Piłki Nożnej Niekłończyca MINI CUP 2024

27 maja 2024

Uzestnicy turnieju niekłończyca minicup 2024 wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu w Policach
W sobotę, 25 maja br., na boisku sportowym Orlik w Niekłończycy odbył się Turniej Piłki Nożnej Niekłończyca MINI CUP 2024. Wydarzenie rozpoczęło się oficjalnym otwarciem przez Przewodniczącego Rady Powiatu w Policach - Janusza Szwyda o godzinie jedenastej.
 

Po ceremonii otwarcia rozpoczęły się emocjonujące rozgrywki piłkarskie. Młodzi zawodnicy, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy urodzeni w latach 2013-2017, rywalizowali z zaangażowaniem i sportowym duchem. Atmosfera była pełna emocji, a doping ze strony rodziców i kibiców dodawał energii każdemu z uczestników.

Po zakończeniu rywalizacji nastąpiło uroczyste wręczenie medali i upominków. Wszyscy młodzi piłkarze zostali uhonorowani za swoje starania i sportową postawę. Organizatorzy zadbali, aby każdy uczestnik poczuł się doceniony i wyróżniony.

Oprócz rozgrywek sportowych, uczestników czekało wiele atrakcji. Fotobudka cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci, które chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Na terenie turnieju zorganizowano również zabawy, konkursy, tańce, dmuchańce, grę patrolową oraz warsztaty dla dzieci. Dla dorosłych przygotowano grill, grochówkę, watę cukrową, popcorn oraz słodkie przysmaki, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.

Turniej Piłki Nożnej Niekłończyca MINI CUP 2024 nie tylko promował sportowy styl życia, lecz także integrował społeczność lokalną. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół w atmosferze sportu i zabawy.

Organizatorzy wydarzenia: Rada Sołecka w Niekłończycy, Koło Gospodyń Wiejskich w Niekłończycy"Inicjatywa Wiejska", Parafia Narodzenia NMP w Niekłończycy i KS Rybak Trzebież.

 
Tekst: Paulina Wiercioch / Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email