Mieszkańcy powiatu polickiego bawili się na Festynie „Ciesz się zdrowiem”

27 maja 2024

Występy taneczne dzieci na festynie ciesz się zdrowiem
W sobotę, 25 maja br., mieszkańcy powiatu polickiego mieli okazję uczestniczyć w festynie "Ciesz się zdrowiem", który odbył się na placu naprzeciwko Galerii Hosso. Wydarzenie, zorganizowane przez Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Tanowie, przyciągnęło tłumy zarówno dorosłych, jak i dzieci, oferując mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń.
 

Festyn rozpoczął się o godzinie jedenastej, a piękna, słoneczna pogoda sprzyjała aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Na uczestników czekały liczne stoiska z pysznym jedzeniem, w tym grill, tradycyjna grochówka, ciasta, gofry oraz wata cukrowa. Dla dzieci były zorganizowane dmuchańce i animacje, dużą atrakcją był również wóz strażacki, który przyciągał ciekawskich małych i dużych.

Jednym z najbardziej ekscytujących punktów programu była loteria fantowa, która przyciągnęła wielu chętnych, a nagrody ufundowane m.in przez Powiat Policki - rower stacjonarny, wręczył osobiście Wicestarosta Policki Damian Walczak.

Wśród atrakcyjnych nagród znalazły się: rower stacjonarny, rower górski, piłka i koszulka z autografami piłkarzy Pogoni, walizki i liczne cenne vouchery. Wielu uczestników opuściło festyn z uśmiechem na twarzy, trzymając w rękach wygrane fanty ufundowane przez Powiat Policki. 

Podczas wydarzenia nie zabrakło przedstawień tanecznych i muzycznych. Uczestnicy festynu mieli okazję podziwiać m.in. występy Andrzeja Szpaka z The Voice Senior, Dżasty oraz lokalne grupy muzyczne i taneczne.

 
Tekst i foto: Paulina Wiercioch / Wydział Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email