SP 3 w Policach ma już 60 lat

16 maja 2016

Szkoła Podstawowa nr 3 w Policach obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia i 50-lecia funkcjonowania w budynku przy ulicy Siedleckiej. W sobotę 14 maja uroczyście świętowano w Miejskim Ośrodku Kultury i w siedzibie szkoły.

Oficjalna część świętowania odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Zaproszeni goście gratulowali wszystkim uczniom i nauczycielom obchodu jubileuszu 60-lecia istnienia szkoły. Dyrektor szkoły Renata Maruszewska przybliżyła historię placówki i podziękowała pierwszym nauczycielom i pracownikom administracji. Były także występy artystyczne przygotowane przez uczniów polickiej „trójki”. Po części oficjalnej impreza kontynuowana była w siedzibie szkoły przy ulicy Siedleckiej.

W uroczystości wzięło udział wielu gości i przedstawicieli samorządów gminnych i powiatowych. Powiat Policki reprezentowali Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Krystyna Wiśniewska oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email