PUTW zakończenie roku akademickiego 2018/2019

17 czerwca 2019

14 czerwca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, odbyło się zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Organizacja ta jest jedną z najprężniej działających na terenie powiatu polickiego. Przyczyniając się do aktywności społecznej seniorów, pozwala  im odnaleźć radość w jesieni życia. W trakcie minionego roku akademickiego słuchacze uniwersytetu zdobywali wiedzę i rozwijali swoje pasje w wielu dziedzinach. Część tych umiejętności zaprezentowali podczas piątkowej uroczystości. Widzowie mieli okazję zobaczyć pokaz tańca orientalnego, Tai-Chi, występ chóru, a także prezentacje wspominkowe z odbytych podróży i realizowanych projektów.

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zaprezentowano wyjątkowe obrazy, przygotowane własnoręcznie przez słuchaczy.

Nie obyło się bez gratulacji i życzeń przybyłych gości, w tym przedstawicieli Gminy Police i Powiatu Polickiego, instytucji  wspierających działalność organizacji. 

Gratulacje z osiągniętych wyników oraz życzenia zdrowia, radości i wspaniałych wakacji złożyli  m.in.: Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski oraz  Burmistrz Polic Władysław Diakun.

Odczytany został, także list z życzeniami od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Przed aktywnymi słuchaczami uniwersytetu czas wypoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wycieczki i prace w ogrodach. To wakacyjna przerwa, po której powrócą do zajęć akademickich.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email