XVII Policki Kiermasz Pracy „Szansa na lepszą przyszłość” już za nami

17 czerwca 2019

12 czerwca 2019 r. Powiatowy Urząd Pracy w Policach zorganizował XVII Policki Kiermasz Pracy „Szansa na lepszą przyszłość”, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Przedsięwzięcie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Polickiego oraz Burmistrza Polic.

Kiermasz Pracy został uroczyście otwarty przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Jana Sławczyńskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu w Policach Cezarego Arciszewskiego, Członka Zarządu Powiatu w Policach Beatę Chmielewską i Burmistrza Polic Władysława Diakuna.

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury od godziny 11.00 można było nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami, którzy przedstawili wiele ofert pracy. W przedsięwzięciu wzięło udział 30 pracodawców, 1 przedstawiciel Agencji Pracy, 5 przedstawicieli instytucji wspierających rynek pracy, w tym Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie i Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie. Gościliśmy również Urząd Pracy z Niemiec. Oferty pracy przedstawiane przez pracodawców obejmowały szeroki wachlarz branż: handlową, transportową, finansową, chemiczną, budowlaną oraz szereg ofert pracy dla niewykwalifikowanych pracowników fizycznych.

XVII Kiermasz Pracy został zorganizowany przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Policach oraz Urzędu Miejskiego w Policach. Udział w kiermaszu był bezpłatny dla wystawców, jak i dla wszystkich pozostałych uczestników.

W tegorocznym Kiermaszu Pracy udział wzięło ok. 200 osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy. Pracodawcy nawiązali kontakt z osobami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia i umówili się na dalszy etap rozmów kwalifikacyjnych.

Tekst i Foto: Alicja Fedorowicz/Powiatowy Urząd Pracy w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email