Policcy policjanci zapraszają w swoje szeregi

24 lutego 2023

Plakat promujący pracę w Policji.2 kobiety i 2 mężczyźni w mundurach policyjnych.Zielony napis Policjant, biały napis w służbie dla wszystkich.

Praca w policji - dlaczego nie?

Jeżeli szukasz pracy, która nie będzie monotonna, poszukujesz nowego zajęcia czy spełnienia własnych ambicji, to ogłoszenie jest dla Ciebie. Zapraszamy w szeregi policjantów służących na całym terenie powiatu polickiego. Nie czekaj i zgłoś się do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Szukasz pracy nieszablonowej, pełnej wyzwań i ogromnie satysfakcjonującej, a może chcesz się przekwalifikować?

Wstąp w nasze szeregi, bo służba w policji to zawód dla ludzi z pasją. Dzięki służbie w policji będziesz miał realny wpływ na możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Jeżeli zastanawiasz się, czy pogodzisz swoje dotychczasowe pasje i zainteresowania z przyszłą pracą, pamiętaj - służba w Policji gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwoju.

Możesz służyć w jednostce, która będzie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Do wyboru masz jednostki na terenie całego powiatu polickiego - Komendę Powiatową Policji w Policach, Komisariat Policji w Mierzynie, Rewir Dzielnicowych w Nowym Warpnie oraz Posterunek Policji w Kołbaskowie.

Posiadasz wykształcenie średnie, jesteś sprawny fizycznie a do tego nie byłeś karany za przestępstwo?

Złóż już dziś aplikację w Zespole Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Policach, dzięki czemu będziesz mieć gwarancję zatrudnienia w wybranej przez siebie jednostce na terenie powiatu polickiego. Nie ma limitu wieku, więc jeżeli masz poczucie, że praca którą wykonujesz nie spełnia Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami:

Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Policach

tel. 47 78 26 581

tel. 47 78 26 591

Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji możesz znaleźć takżę klikając w poniższy link:

PROCEDURA DOBORU KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI W ROKU 2023.

Służba w Policji gwarantuje uposażenie, które od 1 marca 2023r. będzie dla rozpoczynających służbę wynosić:

  • Kursant (podczas kursu podstawowego) – 3 646,60 zł netto + dodatek za wysługę lat (praca bądź ukończenie studiów wyższych)
  • Policjant (po ukończeniu kursu podstawowego) – 4447,66 zł netto + dodatek za wysługę lat (praca bądź ukończenie studiów wyższych)
  • Osoby, które nie ukończyły 26 roku życia i nie są objęte podatkiem dochodowym:
  • Kursant (podczas kursu podstawowego) – 3 854,94 zł netto + dodatek za wysługę lat (praca bądź ukończenie studiów wyższych)
  • Policjant (po ukończeniu kursu podstawowego) – 4777,68 zł netto + dodatek za wysługę lat (praca bądź ukończenie studiów wyższych)

Osoby zainteresowane mają możliwość sprawdzenia szacunkowego uposażenia na podstawie indywidualnej wysługi lat kandydata do podjęcia służby w policji, za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie Komendy Głównej Policji, link poniżej:

KALKULATOR UPOSAŻENIA FUNKCJONARIUSZA

Pamiętaj! Służba w Policji to stabilne warunki pracy oraz możliwość rozwoju w wybranym przez Ciebie wydziale. To zawód ciekawy, który może stać się również Twoją pasją.

Źródło:mł. asp. Anna Kaźmierczak  Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach

Drukuj Drukuj Email Email