Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej Nr 3923Z Szczecin – Stobno

6 grudnia 2019

6 grudnia 2019 r. pomiędzy Powiatem Polickim, a firmą STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zawarta została umowa na przebudowę drogi powiatowej Nr 3923Z Szczecin - Stobno na odcinku od ul. Okulickiego w Szczecinie do skrzyżowania z ul. Długą w Mierzynie.

Wartość umowy to 13 309 330,40 zł. Wykonawca będzie miał czas na zrealizowanie przedmiotu umowy do dnia 15 października 2020 r.

  • Jest to długo wyczekiwana przez mieszkańców Gminy Kołbaskowo inwestycja, której celem jest poprawa stanu nawierzchni oraz poprawa bezpieczeństwa na wskazanym odcinku drogi. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę konstrukcji jezdni i jej poszerzenie do 6 metrów, budowę chodników oraz ciągu pieszo-rowerowego - mówi Starosta Policki Andrzej Bednarek.
  • Na realizację inwestycji Powiat Policki uzyskał dotację z Funduszu Dróg Samorządowych, Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Gminy Kołbaskowo - dodaje Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach Magdalena Sochanowska.

Umowę podpisali przedstawiciele firmy STRABAG Sp. z o.o.  oraz Starosta Policki Andrzej Bednarek i Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka przy udziale Członka Zarządu Powiatu w Policach Beaty Chmielewskiej.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Magdalena Sochanowska/Naczelnik Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email