Spotkanie z przedstawicielami KP Chemik Police

6 grudnia 2019

W czwartek 5 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Klubu Piłkarskiego Chemik Police.

Klub Piłkarski Chemik Police rywalizuje w III lidze gr.2. Po zakończonej rundzie jesiennej zawodnicy trenera Łukasza Borgera zajmują 11. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów. W obecnym sezonie policzanie występują w III lidze jako beniaminek. 

Podczas spotkania przekazano gratulacje z okazji awansu klubu do wyższej klasy rozgrywkowej oraz życzono kolejnych sukcesów.

Władze polickiego klub: Prezes Przemysław Korotkiewicz, Wiceprezes Krzysztof Salitra i Członek Zarządu Klubu Romuald Hryniewicz omówiły bieżącą sytuację, w tym między innymi przyznanie brązowego certyfikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz organizacje zimowych turniejów piłkarskich dla najmłodszych.

W imieniu Zarządu i Rady Powiatu w Policach, Cezary Arciszewski Przewodniczący Rady Powiatu w Policach oraz Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach przekazali okolicznościowy bon wraz z listem gratulacyjnym.

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email