Nadleśniczy Nadleśnictwa Trzebież Antoni Michnowicz odchodzi na emeryturę

26 lutego 2018

W piątek 23 lutego w polickim hotelu odbyła się uroczystość pożegnania Nadleśniczego Nadleśnictwa Trzebież Antoniego Michnowicza, który po 22 latach pracy w Trzebieży odchodzi na emeryturę.

W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości. Powiat Policki reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Zarząd Powiatu: Starosta Policki Andrzej Bednarek, Wicestarosta Mariusz Sarnecki i Członek Zarządu Powiatu Beata Chmielewska. Byli także radni Rady Powiatu: Wiceprzewodniczący Rady Dominik Brzęcki i Waldemar Echaust oraz Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Monika Mizińska. 

Las wymaga gospodarza. Leśny ekosystem w obecnym czasie, to wiele obszarów działania. Turystyka, ekologia i czynności gospodarcze związane z pozyskiwaniem drewna, hodowlą i ochroną przeciwpożarową wymagają dzisiaj zaangażowania fachowców. Nadleśniczy Antoni Michnowicz to profesjonalista i jak sam o sobie mówi leśnik z zamiłowania i wykształcenia. Kochający las. Antoni Michnowicz w Nadleśnictwie Trzebież przepracował 22 lata,  a ogólnie w Lasach Państwowych 47. W jego działaniu zawsze było widać pewność, zdecydowanie i skuteczność w dążeniu do celu.

Nowym Nadleśniczym Nadleśnictwa Trzebież został Tomasz Kulesza - dotychczasowy zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfino.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email