„Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy” już 3 września

29 sierpnia 2017

3 września odbędzie się "Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy" współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego z Programu "Społecznik".
 
Rajd skierowany jest do całych rodzin, lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Trasa rajdu liczy około 15 km i przebiega przez Mierzyn oraz okoliczne dzielnice Szczecina. Tempo jazdy będzie bardzo rekreacyjne (10 km/godz.), aby nawet najmłodsi i najstarsi uczestnicy nie mieli problemu z pokonaniem trasy.
 
Miejsce zbiórki to Teren Sportowo - Rekreacyjny "Mierzynianka" w Mierzynie. Rajd rozpocznie się o godz. 10, a zakończenie planowane jest na terenie Centrum Handlowego Ster, gdzie na uczestników będzie czekał darmowy poczęstunek, konkursy, gry i zabawy dla starszych i młodszych.
 
Animatorki będą malowały dzieciom buzie i skręcały fantazyjne baloniki. Dodatkowo policjanci z Komisariatu Szczecin – Pogodno będą znakowali rowery w celu ich zabezpieczenia, aby zmniejszyć ryzyko kradzieży.
 
Na wszystkich uczestników Rajdu będą czekały okolicznościowe medale i elementy odblaskowe.

Upominki i nagrody w konkursach ufundowali Sponsorzy Rajdu. Firmy DGS Poland oraz www.mierzyn.net przygotowały rowerowe kamizelki odblaskowe dla najmłodszych uczestników rajdu, a Berlin Döner Kebap, zlokalizowany w CH Ster - bidony.
 
Dodatkowo będzie można otrzymać gadżety poprawiające bezpieczeństwo z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i wiele innych.
 
Organizatorami wydarzenia są:
- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn
- Sołectwo Mierzyn
- Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus
- Rowerowy Mierzyn
- Centrum Handlowe Ster
Patroni medialni:
- Tygodnik Policki,
- Kurier Lokalny Gmina Dobra,
- portal Mierzyn24.pl
 
Miejsce zbiórki: Teren Sportowo - Rekreacyjny "Mierzynianka" w Mierzynie ul. Nasienna 20 Mierzyn
 
Czas zbiórki: 3 września 2017r., godz. 10:00
 
Zakończenie rajdu: Centrum Handlowe Ster ul. Ku Słońcu 67, Szczecin
 
Tekst i Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn

Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email