Grudniowy dyżur Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

8 grudnia 2016

W wyniku nawiązanej przez Powiat Policki współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich funkcjonującym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, w Starostwie Powiatowym w Policach odbywają się dyżury konsultantów, którzy w bezpośredniej rozmowie przekazują zainteresowanym osobom wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz dalszej realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich.

Na pomoc mogą liczyć wszyscy z terenu powiatu polickiego (osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i samorządy), którzy planują realizować projekty przy wsparciu finansowym pochodzącym ze środków unijnych, jak i ci co już otrzymali dofinansowanie, a mają pytania dotyczące zasad rozliczenia projektu.

Ostatni w tym roku dyżur już 8 grudnia br. w godzinach od 10:00 - 13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8,  na parterze urzędu pokój Nr 18 .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Koordynatorem ds. funkcjonowania Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich po stronie Powiatu Polickiego  jest

Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji

Starostwa Powiatowego w Policach

tel. 91-4328-130 lub 91-4328-134.

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email