Funkcjonowanie Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg

13 marca 2020

Komunikat

Zarządu Powiatu w Policach

Funkcjonowanie Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach od dnia 13 marca 2020 r. do odwołania

W związku z występującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym zmuszeni jesteśmy zmienić zasady funkcjonowania Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach.

Z dniem 13 marca 2020 r. do odwołania zamknięta zostaje filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w Przecławiu. Wydział w Policach obecnie funkcjonuje normalnie, jednak w przypadku planowania osobistej wizyty w urzędzie prosimy upewnić się telefonicznie, czy Państwa wizyta  rzeczywiście jest niezbędna.

Jednocześnie informujemy, że w ślad za opinią Związku Powiatów Polskich, z dniem 13 marca 2020 r. zawieszone zostaje do odwołania stosowanie przez Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Starostwa Powiatowego w Policach przepisów dotyczących karania właścicieli pojazdów z tytułu nieprzerejestrowania i zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdów w terminie 30 dni.

W związku z powyższym i brakiem konieczności dochowania ustawowego terminu 30 dni, o którym mowa powyżej pracownicy Wydziału Komunikacji Transportu i Dróg zwracają się do Państwa z apelem o odłożenie powyższych czynności w czasie i nie pojawianie się w urzędzie.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z Wydziałem. Wszelkie informacje znajdują się na stronie Powiatu Polickiego – www.policki.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Policach – www.powiatpolicki.bip.net.pl

Drukuj Drukuj Email Email