Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego dla powiatowych szkół

23 lipca 2019

Powiat Policki podpisał umowę z Województwem Zachodniopomorskim na dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego dla Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie.

Wydarzenie odbyło się w czwartek 18 lipca w Starostwie Powiatowym w Policach. Umowę pod nazwą: „Budowa bazy sportowej i rekreacyjnej dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu polickiego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie oraz w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach” podpisali Starosta Policki Andrzej Bednarek, Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska i Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa, w obecności Wicestarosty Polickiego Joanny Napiwodzkiej.

  • Projekt polega na dofinansowaniu zakupu sprzętu sportowego dla dwóch naszych placówek: Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie - mówiła Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Łączny koszt tego projektu wynosi 80 000 złotych. Dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego to 18 500 złotych.

Projekt Urzędu Marszałkowskiego zakłada wsparcie dla placówek z województwa zachodniopomorskiego w kwocie 1 350 000 złotych. Dofinansowanie wynosi od 4 600 do 18 500 złotych.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email