Cały Powiat Policki. Na Wybory!

10 lipca 2020

Szanowni Państwo, Mieszkańcy, Przyjaciele,

Powiat Policki dołączył do kampanii  społecznej "Na Wybory! Cała Polska" zainicjowanej przez Piotra Krzystka, Prezydenta Szczecina.

Jej celem jest zachęcanie do udziału w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 12 lipca.

Promocja idei wyborów, którą chcemy się zająć, to wyraz naszej odpowiedzialności, ponieważ politycy coraz częściej pochłonięci konfliktami zapominają o tych, którzy są najważniejsi - o Wyborcach.  Z myślą o nich, chcę zaprosić do inicjatywy, która ma zjednoczyć ludzi wokół idei udziału w wyborach.

W czasie, w którym nieustannie każe nam się opowiadać po jednej lub drugiej stronie sporu politycznego, powinniśmy mieć możliwość pozyskania rzetelnej informacji oraz własnej oceny sytuacji, którą wyrazimy właśnie poprzez udział w wyborach.

Cała Polska. Na Wybory!

Zacznijmy od ustalenia tego, co razem możemy uznać za ważne i działajmy. Skupmy się na tym co łączy, zamiast eksponować, to co dzieli. Ważne jest szukanie przestrzeni wspólnych, takich jak wolność, rodzina, gmina, miasto, region, Polska, klimat oraz tego co razem możemy zrobić w tych przestrzeniach.

Ceniąc te wartości, swoje sympatie zostawiam na boku i apeluję o wspólne działanie w myśl zasady: Niech łączy nas to, że idziemy na wybory, a nie dzieli to na kogo chcemy głosować.

Cały Powiat Policki. Na wybory!
Andrzej Bednarek
Starosta Policki

Zachęcamy do odwiedzenia strony: https://nawybory.org


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email