50-lecie Ośrodka w Tanowie

13 czerwca 2016

8 i 9 czerwca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie obchodził jubileusz 50-lecia.

Uroczystość podzielono na dwa dni. Pierwszego dnia, odbyła się msza święta w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tanowie, a drugiego dnia świętowano w polickim MOKu i na terenie Ośrodka w Tanowie.

Jubileusz 50-lecia był okazją do podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom, bez których tanowski SOSW nie mógłby funkcjonować na obecnym poziomie. Dyrektor Beata Brzostek wręczyła tym osobom symboliczne prezenty, dziękując jednocześnie za pomoc. 

Zarząd Powiatu w Policach, wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu w Policach wręczył na ręce Dyrektor symboliczny czek z okazji jubileuszu Ośrodka, życząc jednocześnie owocnej pracy, sukcesów i zadowolenia.

Po oficjalnych uroczystościach i pokazach artystycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, goście przenieśli się do Tanowa, do Ośrodka.

W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości, między innymi: Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski, Starosta Policki Andrzej Bednarek, Wicestarosta Policki Paweł Mirowski, Członek Zarządu Powiatu Beata Chmielewska oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Krystyna Wiśniewska.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email