23 stycznia Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Policach

22 stycznia 2019

23 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Policach odbędzie się kolejny dyżur konsultantów Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Konsultanci w bezpośredniej rozmowie będą udzielać porad zainteresowanym osobom z terenu powiatu polickiego, na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz dalszej realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich.

Dyżur konsultantów odbędzie się  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8, na I piętrze urzędu pokój nr 126.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Koordynatorem ds. funkcjonowania Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich jest Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach, tel. 91-43-28-139.

Ponadto zachęcamy do udziału w realizowanych szkoleniach w zakresie wsparcia z Funduszy Europejskich. Informacje o nich odnaleźć można pod adresem strony internetowej www.rpo.wzp.pl w zakładce "Weź udział w szkoleniach i konferencjach". Polecamy również profil na Facebook’u www.facebook.com/gpiszczecin/.

Dyżury konsultantów  w Starostwie Powiatowym w Policach odbędą się również 8 maja i 9 października br. w godzinach od 12:00-14:30.

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email