Zebrano prawie 6 tysięcy złotych

31 października 2019

W niedzielę 27 października pobiegliśmy wspólnie w XVI Ekumenicznym Biegu Charytatywnym pt. „Biegnij dla Marka”. Docelowo mieliśmy pobiec dla pana Jarka z Polic, niestety życie napisało inny scenariusz.

Pan Jarek odszedł i nie zdążyliśmy mu pomóc. Życie jednak toczy się dalej, inni czekają na pomoc, pobiegliśmy więc dla 6-letniego Marka ze Szczecina, który toczy nierówną walkę z guzem pnia mózgu.

Od godziny 14:00 przy Arkonce zaczynało robić się gwarno i tłoczno. Stawili się biegacze: ci mali, średni, duzi, z psami, wózkami i kijkami. O godzinie 15:00 wystartowały maluszki na dystansie 200 m. Każdy maluch dostał coś słodkiego oraz drobiazg niespodziankę. O godzinie 15:20 pobiegły starszaki na dystansie 1700 m (całe okrążenie Arkonki). O godzinie 15:40 przyszedł czas na biegł główny, start dzieci starszych i dorosłych na dystansie 5 km ( 3 okrążenia Arkonki).

Najlepsi otrzymali wyjątkowe medale ufundowane od firmy Wall of Fame. Wśród pozostałych uczestników rozlosowano upominki. Każdy uczestnik biegu na 200 metrów otrzymał coś słodkiego i upominek, który ufundował Powiat Policki.

Najważniejszą informacją z biegu jest to, że zebrano 5 709,21 zł i 30 euro!

Fotogaleria

Tekst: Katarzyna Ciurzyńska/mojebezrzecze.pl

Foto: Kadroaktywnie


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email