Zawody dla dzieci i młodzieży – BJJ European Championships Kids & Youth

29 listopada 2023

Plakat promujący jiu-jitsu zawody sztuk walki

Serdecznie zapraszamy na zawody dla dzieci i młodziezy w jui-jitsu "BJJ European Championships Kids & Youth", które odbędą się w dniu 3 grudnia 2023 r. o godzinie 9:00 w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Gminy Police, Stowarzyszenie Energy Gold Team Police, Stowarzyszenie Energy Gold Team Kamień Pomorski.

Są to pierwsze zawody tej rangi organizowane w Polsce. W 2019 r. zawody Jiu Jitsu stały się największymi zawodami dla dzieci w Polsce, zawody te zgromadziły ponad 600 dzieci startujących w jiu-jitsu gdzie zabronione są wszelkiego rodzaju uderzenia oraz kopnięcia, natomiast punktowane są rzuty oraz pozycje kontrolujące przeciwnika. 

Celem tegorocznej imprezy jest wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w Europie Popularyzacja Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce i Europie Zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu Propagowanie zdrowego stylu życia. Zawody mają charakter otwarty.

Dekoracje odbędą się na bieżąco po danych kategoriach wiekowych i wagowych, o godz. 13:00 zakończenie zawodów. Wydarzenie wspierane jest m.in. przez Powiat Policki.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Drukuj Drukuj Email Email