Zapraszamy na Dzień Otwarty SOSW nr 1 w Policach

4 kwietnia 2019

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach zaprasza na Dni Otwarte placówki, które odbędą się 13 kwietnia 2019 roku. 

Każdy uczestnik Dni Otwartych będzie mógł zapoznać się z ofertą placówki, w skład której wchodzi Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi, Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Szkoła Branżowa I Stopnia w zawodzie fotograf, kucharz, krawiec, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej i Szkoła Policealna w zawodzie technik administracji.

Będzie można również skorzystać z porad lekarza rehabilitacji, psychologa, pedagoga i logopedy. Ponadto w tym dniu będzie można zapoznać się z warunkami nauki, odpoczynku uczniów i wychowanków w internacie, obejrzeć bazę zabiegową oraz wyposażenie kompleksu rehabilitacyjnego dostosowanego do różnorodnych metod rehabilitacji.

SOSW nr 1 pełni rolę Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno – Opiekuńczego, a także zajmuje się wczesnym wspomaganiem dziecka i jego rodziny w zakresie kompleksowej i specjalistycznej pomocy rehabilitacyjnej, terapeutycznej, fizjoterapeutycznej, psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

Najważniejszą atrakcją tego dnia będzie 2 Bieg Korczaka, wyjątkowa impreza dla wszystkich chętnych, tych młodszych i starszych. O szczegółach oraz warunkach udziału można przeczytać na stronie placówki www.soswdnr.police.pl

Zapraszamy


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email