Za nami festyn rodzinny w Mierzynie

24 września 2019

Konkursy, warsztaty kulinarne i liczne atrakcje dla najmłodszych przygotowali organizatorzy piątej już edycji rodzinnego festynu w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

Każdego roku wydarzenie to  gromadzi coraz większą liczbę uczestników. Tradycyjnie i w tym roku nie zabrakło dobrej zabawy i pyszności.

Organizatorami wydarzenia byli: dyrekcja, grono pedagogiczne i rada rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

W wydarzenie włączył się również Powiat Policki. Na specjalnie przygotowanym stoisku pracownicy Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Policach, wspólnie z przedstawicielami Klubu Honorowych Dawców Krwi im. H. Dunant'a w Policach, zachęcali do włączenia się w trwającą podczas festynu akcję  poboru krwi.

  • Krew jest bardzo cennym lekiem, którego nie da się zastąpić niczym innym.  To dar, który ma każdy z nas i którym możemy się podzielić z drugim człowiekiem, ratując jego zdrowie, a niekiedy nawet życie. Powiat Policki od kilku lat  propaguje tę szczególną formę pomocy drugiemu człowiekowi. Cieszymy się, że mogliśmy być z naszą akcją na  festynie rodzinnym w Mierzynie - mówi Halina Michalak, Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Policach.

Fotogaleria

Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Foto główne: Emilia Traugot-Rymarek/Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Policach

Fotogaleria: redakcja www.mierzyn24.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email