XXVII sesja Rady Powiatu w Policach

3 marca 2021

Plansza prezentacji wykonanej w powerpoint dotycząca informacji o stanie porzadku i bezpieczeństwa publicznego .W tle zarys powiatu polickiego i jego herb oraz herby gmin Dobra, Police, Nowe Warpno i Kołbaskowo.

26 lutego odbyła się XXVII sesja Rady Powiatu w Policach.

Sesja odbyła się w trybie zdalnym, a transmisja z obrad była prowadzona online.

Po otwarciu obrad przez Przewodniczącego Rady Cezarego Arciszewskiego radni wysłuchali sprawozdania z pracy Zarządu Powiatu w Policach.

Podczas XXVII sesji Rady Powiatu w Policach podjęto uchwały:

  • w sprawie zmian w budżecie Powiatu Polickiego na 2021 rok,
  • zmieniającej uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Polickiego,
  • w sprawie uchwalenia „Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych na lata 2021 – 2027”,
  • w sprawie uchwalenia „Powiatowego Programu Przeciwdziałania Bezrobociu oraz Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy na lata 2021 – 2025”.

Ponadto zapoznano się ze sprawozdaniem Starosty Polickiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Polickiego za 2020 r., sprawozdaniem z działalności Komendanta Powiatowego Policji w Policach oraz informacji o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w Powiecie Polickim.  Radni wysłuchali także informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach o stanie bezpieczeństwa Powiatu Polickiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Policki w 2020 r.

Po wysłuchaniu interpelacji, zapytań, wniosków i oświadczeń radnych zakończono obrady XXVI sesji Rady Powiatu w Policach.

Porządek obrad XXVII sesji Rady Powiatu w Policach

Link do transmisji XXVII sesji Rady Powiatu w Policach

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email