Utrudnienia w ruchu drogowym w nocy z 4 na 5 marca

4 marca 2021

W tle fabryka zakładów chemicznych.

W związku z realizacją projektu Polimery Police kontynuowane będą prace związane z transportem urządzeń na plac budowy.

W nocy z 4 na 5 marca 2021 roku w godzinach 23:00 - 2:00 spodziewane są utrudnienia w ruchu w związku z dostawą na plac budowy kolumny do oczyszczenia propylenu, która docelowo wejdzie w zakres instalacji do produkcji polipropylenu.

Transport urządzenia będzie prowadzony ul. Jasienickiej (na wysokości Oczyszczalni ścieków Police) do ulicy Piotra i Pawła i dalej ul. Piotra i Pawła na plac budowy. Operacja będzie realizowana od godz. 23:00 do godziny 2:00. W czasie przejazdu urządzenia drogami publicznymi mogą nastąpić czasowe utrudnienia, w tym również wyłączenie drogi z użytkowania.
Mając na uwadze warunki pogodowe i specyfikę przedsięwzięcia, harmonogram transportu może ulec zmianie.

Za wszystkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

W imieniu inwestora: Piotr Lachowicz, Kierownik Biura CSR (Grupy Azoty Polyolefins), 887 776 893.

Ponadto informujemy, że ewentualne zgłoszenia lub skargi można zgłaszać za pośrednictwem udostępnionego na stronie https://polyolefins.grupaazoty.com  (Zakładka Odpowiedzialny biznes -> Interesariusze) formularza skarg i zgłoszeń obywatelskich.

Informacja o projekcie: Polimery Police to jedna z największych w historii polskiego przemysłu chemicznego inwestycji, która jest realizowana przez Grupę Azoty Polyolefins, spółkę celową należącą do Grupy Kapitałowej Grupa Azoty. W zakres inwestycji wchodzi: instalacja do odwodornienia propanu (PDH), instalacja do produkcji polipropylenu, zaplecze i infrastruktura logistyczna, terminal przeładunkowo-magazynowy (morski terminal gazowy). Generalnym Wykonawcą inwestycji jest koreańska firma Hyundai Engineering. Rozpoczęcie komercyjnej eksploatacji planowane jest na 1 kwartał 2023 r.

Drukuj Drukuj Email Email