XVIII Targi Szkół Polic i Szczecina w formule on-line

7 kwietnia 2021

Zrzut ekranu z wirtualnych XVIII Targów Szkół

26 marca odbyły się XVIII Targi Szkół Polic i Szczecina. Wzorem lat ubiegłych do udziału w Targach zgłosiły się licea, technika, szkoły branżowe, ochotnicze hufce pracy z Polic i Szczecina, a także Powiatowy Urząd Pracy z Polic.

Targi w formule on-line otworzyła Monika Piątkowska Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach. Uczniowie odwiedzali poszczególne szkoły pobierając linki do ich spotkań ze strony Poradni lub od szkolnych pedagogowi i doradców zawodowych.

Ze Szczecina prezentowały się: XII Liceum Ogólnokształcące w ZSS im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej, XVIII Liceum Ogólnokształcące, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, Technikum Zawodowe nr 1 i Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 w ZSB im. Kazimierza Wielkiego, Technikum Ekonomiczne im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Technikum Energetyczno-Transportowe i Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 w ZS nr 4 im. Armii Krajowej, Technikum Ogrodnicze, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5 Zespół Szkół Rzemieślniczych, Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie, Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda OHP, OHP Szczecin,
Udział w targach wzięły także szkoły i instytucje z Polic: Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, 16-10 Hufiec Pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Policach.

Spotkanie odwiedziło łącznie około 100 osób (w zdecydowanej przewadze uczniowie, ale także ich wychowawcy). Kilkoro zdecydowało się na udział w Konkursie Wiedzy o Szkołach Ponadpodstawowych i na nich czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Powiat Policki oraz Powiatowy Urząd Pracy w Policach.

XVIII Targi Szkół Polic i Szczecina zorganizowano po raz pierwszy w formule on-line. Informacje na temat szkół są dostępne na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach, a oferta edukacyjną prezentowana jest w zakładce Oferta - doradztwo zawodowe

Tekst i Foto: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email