XIII Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych za nami

17 kwietnia 2019

W środę 17 kwietnia już po raz 13. odbyła się Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych "Niepełnosprawny, ale sprawny zawodowo". Organizatorem wydarzenia był Powiatowy Urząd Pracy w Policach.

Giełda odbyła się w kompleksie rehabilitacyjnym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Policach i skierowana była do osób niepełnosprawnych oraz poszukujących pracy, którzy mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oferującymi wolne miejsca pracy. 

Osoby niepełnosprawne mogły zapoznać się z propozycjami pracy między innymi w biurze, przy produkcji, ochronie mienia czy w restauracji. 

Oficjalnego otwarcia Giełdy dokonali Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Jan Sławczyński, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Policach Jolanta Toboła, a także dyrektorzy szkół i placówek z terenu Powiatu Polickiego.

Organizatorami przedsięwzięcia byli Powiatowy Urząd Pracy w Policach, Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy nr 1 w Policach oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych AMICUS. Giełda odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Polickiego Andrzeja Bednarka i Powiatu Polickiego.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email