Wyróżnienie w plebiscycie „Oceń Władze”

28 września 2018

Samorządowcy z terenu Powiatu Polickiego zostali wyróżnieni w plebiscycie Głosu Szczecińskiego "Oceń Władze". Wśród nich znalazła się Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Beata Chmielewska otrzymała tytuł "Radna na medal" z terenu Powiatu Polickiego. Mieszkańcy docenili także prace całej Rady Powiatu w Policach. 

  • Tytuł ten dedykuję Państwu - Mieszkańcom Powiatu Polickiego, dla których mam zaszczyt pracować. To wielka przyjemność i satysfakcja otrzymać takie wyróżnienie. Cieszę się, że moje działania i wysiłki zostały zauważone - mówi Beata Chmielewska, która otrzymała wyróżnienie pn. "Radny na medal".

W plebiscycie zostali także zauważeni: Burmistrz Polic Władysław Diakun (III miejsce wśród włodarzy) i Radny Rady Miejskiej Artur Echaust (Radny na medal).

  • Zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom wystawienie cenzurek zachodniopomorskim samorządowcom. Czy spełniają swoje obietnice sprzed czterech lat, czy dzięki nim żyje się nam łatwiej, czy można się z nimi skontaktować, a może ich obecność jest niezauważalna? - czytamy na stronie gs.24.pl.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: www.gs24.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email