- Powiat Policki - https://policki.pl -

Wyróżnienie w plebiscycie „Oceń Władze”

Samorządowcy z terenu Powiatu Polickiego zostali wyróżnieni w plebiscycie Głosu Szczecińskiego „Oceń Władze”. Wśród nich znalazła się Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach.

Beata Chmielewska otrzymała tytuł „Radna na medal” z terenu Powiatu Polickiego. Mieszkańcy docenili także prace całej Rady Powiatu w Policach. 

  • Tytuł ten dedykuję Państwu – Mieszkańcom Powiatu Polickiego, dla których mam zaszczyt pracować. To wielka przyjemność i satysfakcja otrzymać takie wyróżnienie. Cieszę się, że moje działania i wysiłki zostały zauważone – mówi Beata Chmielewska, która otrzymała wyróżnienie pn. „Radny na medal”.

W plebiscycie zostali także zauważeni: Burmistrz Polic Władysław Diakun (III miejsce wśród włodarzy) i Radny Rady Miejskiej Artur Echaust (Radny na medal).

  • Zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom wystawienie cenzurek zachodniopomorskim samorządowcom. Czy spełniają swoje obietnice sprzed czterech lat, czy dzięki nim żyje się nam łatwiej, czy można się z nimi skontaktować, a może ich obecność jest niezauważalna? – czytamy na stronie gs.24.pl.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: www.gs24.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook’u —> PROFIL [1]

Print Friendly, PDF & Email [2]