Wydział Finansów i Budżetu

 

Agnieszka Prymon - naczelnik wydziału

tel: 914328137, e-mail: prymon@policki.pl

 

Sylwia Sowała - podinspektor

tel: 914328136, e-mail: sowala@policki.pl

 

Janina Dybiec - główny specjalista

tel: 914328138, e-mail: dybiec@policki.pl

 

Jolanta Greinert - inspektor

tel: 914328138, e-mail: greinert@policki.pl

 

Anna Dziedzic - inspektor

tel: 914328136, e-mail: dziedzic@policki.pl

 

Justyna Murawska-Putresza - podinspektor

tel: 914328136, e-mail: putresza@policki.pl

 

Iwona Woźniak - inspektor

tel: 914328124, e-mail: wozniak@policki.pl

 

Anna Ciszewska - inspektor 

tel: 9143 28 138, e-mail: ciszewska@policki.pl

Drukuj Drukuj Email Email