Wspólne kolędowanie i ubieranie choinek

8 grudnia 2016

To było niezwykłe spotkanie. Tuż ok. godziny dziewiątej rano do Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8, przybyli wraz z opiekunami wychowankowie: Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie, Domu Dziecka w Policach, Domu Dziecka w Tanowie, Randow Schule z Löknitz oraz Młodzieżowego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Trzebieży.

Miłych gości w imieniu Powiatu Polickiego przywitały Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach oraz Krystyna Wiśniewska Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach.

Dzieci chcąc choć na trochę zmienić atmosferę urzędu, nie tylko przystroiły własnoręcznie zrobionymi ozdobami choinki, ale również zaśpiewały wspólnie kolędy przy akompaniamencie Magdaleny Witkowskiej, Joanny Dołęgi i Marcia Mordala.

W podziękowaniu za wizytę i wprowadzenie tak miłego nastroju na uczestników spotkania czekały niespodzianki w postaci słodkości i upominków.

Fotogaleria

Tekst i foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz/ Z-ca Naczelnika Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach

Drukuj Drukuj Email Email