Wspólne kolędowanie i ubieranie choinek w Starostwie Powiatowym w Policach

5 grudnia 2019

Niezwykłe spotkanie, które miało miejsce w czwartkowe przedpołudnie w Starostwie Powiatowym w Policach, wprowadziło w urzędzie świąteczny nastrój.

W przeddzień Dnia Świętego Mikołaja, przybyli wraz z opiekunami wychowankowie: Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie, Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Trzebieży, Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

W trakcie tej sympatycznej wizyty w urzędzie nie zabrakło obecności specjalnego gościa z Laponii-Świętego Mikołaja. Wspólnie ubierano choinki własnoręcznie zrobionymi ozdobami, śpiewano kolędy oraz przygotowano świąteczne kartki. 

Miłych gości w imieniu Powiatu Polickiego przywitały Joanna Napiwodzka Wicestarosta Policki, Beata Chmielewska Członek Zarządu Powiatu w Policach, Izabela Wawrzycka Skarbnik Powiatu Polickiego oraz Agnieszka Bąk Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach.

W podziękowaniu za wizytę i wprowadzenie tak sympatycznego nastroju, na wszystkich uczestników spotkania, czekały niespodzianki w postaci słodkości i drobnych upominków, które przygotował Wydział Edukacji i Kultury.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Agnieszka Jaguszewska/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email