Wręczono nagrody i wyróżnienia w XXV Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023

8 lutego 2023

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Kurator Oświaty oraz przedstawiciele Powiatu Polickiego Agata Jarymowicz i Beata Chmielewska na wspólnym zdjęciu

We wtorek 7 lutego w siedzibie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie wręczono nagrody i wyróżnienia w XXV Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023.

Przypomnijmy - wśród wyróżnionych znalazło się Technikum Zawodowe w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, które w rankingu województwa zachodniopomorskiego zajęło 11 miejsce, wyprzedzając między innymi technika zawodowe ze Szczecina, Koszalina, Gryfic, Świnoujścia, Stargardu.

Dodatkowo policka szkoła otrzymała srebrną odznakę i tytuł "Srebrnej Szkoły 2023". W ogólnopolskim rankingu Technikum Zawodowe Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach uplasowało się na 255 miejscu.

Otrzymany tytuł potwierdza wysoką jakość pracy szkoły. Świadczy o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

Wyróżnienia, gratulacje i życzenia dalszych sukcesów z rąk Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Katarzyny Koszewskiej odebrały Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska i Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Agata Jarymowicz.

Tekst: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Foto: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email