Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

17 stycznia 2018

14 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach zorganizowano 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano fundusze "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Niedzielne wydarzenie składało się tradycyjnie z licytacji i występów artystycznych. W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zaprezentowało się kilka instytucji. Nie zabrakło polickich samorządowców, którzy częstowali domowymi kanapkami. Można było zakupić wyroby rękodzielnicze i wziąć udział w loterii fantowej. 

Między występami na scenie prowadzone były licytacje różnorodnych przedmiotów.

O godzinie 19:00 policcy samorządowcy z Gminy Police i Powiatu Polickiego zaprezentowali spektakl "Entliczek Pentliczek" wyreżyserowany przez Aleksandrę Słowińską. W rolę aktorów wcielili się między innymi Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Starosta Policki Andrzej Bednarek  i Zastępca Naczelnika Spraw Społecznych i Obywatelskich Halina Michalak. 

Spektakl, jak co roku cieszył się wielką popularnością i zainteresowaniem licznie zgromadzonej publiczności. 

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyło "Światełko do nieba". Tegoroczny Finał wsparło wiele instytucji, w tym Powiat Policki.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

 

Drukuj Drukuj Email Email