VIII Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy

20 lipca 2016

Policki Klub Cyklistów „Sama Rama” już w najbliższą sobotę 23 lipca 2016 r. zaprasza na VIII  Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa głównie po ścieżkach rowerowych liczy 16 km. Zapisy od godz. 09:45 na terenie Kompleksu OSiR w Policach ul. Piaskowa 97. Start godz. 10:15. Na mecie dla każdego czeka coś słodkiego, znaczek i konkursy z nagrodami.

Natomiast zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Rozwoju i Edukacji "Lider" zaprasza w dniu 30 lipca (sobota) na wycieczkę autokarową do Budziszyna (Niemcy), historycznej stolicy Łużyc, miasta o bogatych tradycjach i historii sięgającej wczesnego średniowiecza, a przy tym ważnego słowiańskiego grodu i zarazem światowej stolicy musztardy. W programie: zwiedzanie Muzeum Alte Wasserkunst czyli Muzeum Techniczne i znak rozpoznawczy miasta z platformą widokową na 47 m wysokości historyczną maszyna pompowniczą. W programie wycieczki ponadto: Katedra św. Piotra,  zwiedzanie Zamku Ortenburg (Sorbisches Museum), ruina kościoła  św. Mikołaja, degustacja musztardy w Muzeum musztardy, Ratusz, most pokoju - Friedensbrücke.

Planowany wyjazd ze Szczecina: godz. 6.00, a planowany powrót do Szczecina: godz. 23.45.

Cena: 110 zł/os oraz Bilety wstępu 25 Euro/os.

Zgłoszenia i wszelkie pytania: Tomasz Schneider, tel. 889 409 613, kontakt@srie-lider.pl (w zgłoszeniach prosimy podać  imię  i nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania do ubezpieczenia, a także telefon kontaktowy).

Zapraszamy na stronę klubową: www.samarama.wikidot.com

Źródło: Wiesław Gaweł, Policki Klub Cyklistów „Sama Rama”

Drukuj Drukuj Email Email