Udany turniej w wykonaniu zawodniczek SMS Police

18 września 2017

Drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police zwyciężyła w V Międzynarodowym Turnieju Juniorek w Twardogórze. Policzanki pokonały wszystkie drużyny.

Turniej w Twardogórze był drugim przedsezonowym sprawdzianem dla zawodniczek SMS Police. W zawodach wystąpiło pięć drużyn, które rywalizując systemem każdy z każdym walczyły o miano najlepszej ekipy turnieju. W piątej edycji turnieju wystąpiły drużyny Pałacu Bydgoszcz, VC Olimpii Drezno, Impelu I i II Wrocław i SMS Police.

Najlepszą drużyną zawodów została drużyna SMS Police, która zwyciężyła we wszystkich meczach. Najlepszą zawodniczką drużyny została Olga Markiewicz. Statuetkę MVP turnieju zgarnęła Marcelina Gliniecka.

Wyniki meczów w wykonaniu SMS Police:

SMS Police - VC Olimpia Drezno 3:0 (25:11, 25:11, 25:23)

SMS Police - Impel II Wrocław 3:0 (25:16, 25:15, 27:25)

SMS Police - Impel I Wrocław 2:1 (25:20, 25:14, 23:25)

SMS Police - Pałac Bydgoszcz 2:1 (25:23, 25:19, 19:25)

Klasyfikacja końcowa:

1. SMS Police

2. Pałac Bydgoszcz

3. Impel I Wrocław

4. VC Olimpia Drezno

5. Impel II Wrocław

- Po raz drugi mieliśmy okazję sprawdzić swoją przedsezonową formę. Wyniki turnieju w Twardogórze mówią same za siebie. Jesteśmy w stanie grać dobrą siatkówkę. W ten weekend to pokazaliśmy. Przed nami być może jeszcze jeden sprawdzian przed rozpoczęciem rozgrywek II ligi. Jestem zadowolony, że mamy możliwości rywalizowania z drużynami, które w ubiegłym sezonie wystąpiły w finałach Mistrzostw Polski Juniorek. To dzięki naszym dwóm głównym sponsorom: Powiatowi Polickiemu i Zespołowi Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach  - mówi trener drużyny Wojciech Kasza.

SMS Police: Kobus, Lemańska, Markiewicz, Stróżyk, Ogórek, Piszcz, Gliniecka, Grabarczyk, Wawrzoła, Szperlak, Stysiak, Szczotkiewicz, Durka, Drosdowska (l)

Fotogaleria z meczów podczas turnieju w Twardogórze

Sponsorem drużyny Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police jest Powiat Policki.

Tekst i Foto: www.smspolice.pl


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email