Nasze Dobre z Pomorza – zgłoszenia

18 września 2017

Dziesiąta edycja największego plebiscytu gospodarczego Głosu "Nasze Dobre z Pomorza" zbliża się wielkimi krokami. 

Konkurs ten, to niezwykła okazja na zaprezentowanie swoich produktów i nie tylko. Podobnie jak w latach ubiegłych obok ciekawych produktów, czy usług, organizator czeka na zgłoszenia interesujących, oryginalnych imprez, festiwali, festynów, przeglądów.


Nagrodzonym produktom i usługom zostanie przyznany tytuł: Nasze Dobre z Pomorza - znak jakości „Głosu Dziennika Pomorza”. Tytuł ten przyzna Kapituła powołana przez redakcję „Głosu”. W ramach plebiscytu (głosowania Czytelników) zostanie przyznany tytuł: Najpopularniejszy Produkt i Usługa z Pomorza. Otrzyma je produkt lub usługa, która zdobędzie największe wsparcie konsumentów, w postaci głosów.

Termin zgłoszenia produktów i usług mija 29 września br.

Informacje o plebiscycie, jego przebiegu, zasadach można uzyskać drogą mailową: ewa.zelazko@polskapress.pl lub pod numerem 500 324 240.

Kolejnym etapem konkursu będzie prezentacja wszystkich zgłoszonych produktów i usług na łamach Głosu Dziennika Pomorza, a także na portalach informacyjnych gs24.pl, gk24.pl, gp24.pl. Równocześnie będzie trwało głosowanie czytelników, którzy przy pomocy SMS wybiorą najpopularniejszy produkt i usługę na Pomorzu.
Na koniec Kapituła powołana przez Głos przyzna tytuł i znak jakości Nasze Dobre z Pomorza.
Głosowanie w plebiscycie potrwa od 30 września do 6 listopada 2017 r. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Koszalinie.

więcej: www.gs24.pl

Drukuj Drukuj Email Email