Talenty 2016 rozstrzygnięte!

10 listopada 2016

Odbywające się w ramach "Polickiego Tygodnia Kariery" - "Talenty 2016" zgromadziły w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach prawie 70 uczniów, którzy prezentowali swoje uzdolnienia. 

Wydarzenie odbyło się 9 listopada i było organizowane w ramach "Polickiego Tygodnia Kariery". "Talenty 2016" zostały podzielone na kilka kategorii: artystyczna, techniczna, społeczna, rzemieślnicza i sportowa. Wzięli w nich udział uczniowie szkół gimnazjalnych powiatu polickiego i ośrodków wychowawczych. 

Jury, pod przewodnictwem Krystyny Wiśniewskiej Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Policach, po obejrzeniu wszystkich występów zdecydowało się przyznać pierwsze miejsce Joannie Misztalskiej z Gimnazjum nr 1 w Policach. Joanna zaprezentowała umiejętności taneczne. Miejsce drugie zdobył Marcin Mordal z SOSW Tanowo, który przedstawił zdolności gry na metalofonie. Trzecie miejsce natomiast wywalczyła Maja Dobrut z Gimnazjum nr 6 za śpiew.

Ponadto wręczono także nagrody wyróżnienia. Wyróżnienie indywidualne przypadło Julii Komockiej z Gminazjum w Trzebieży, która przedstawiła swoje osiągnięcia sportowe. Wyróżnienie grupowe trafiło do grupy GANG z z Gimnazjum nr 2 w Policach oraz do Jakuba Ziarkiewicza i Pawła Leśniewskiego z Gimnazjum nr 3 w Policach.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali także nagrody dla najbardziej utalentowanych osób w poszczególnych kategoriach:

  • artystyczna - Klaudia Fecak (Gim nr 1 Police), grupa ArtCrew (MOW Trzebież)
  • techniczna - Gabriela Tęcza, Monika Hohn, Henryk Babiński (Gim Nowe Warpno)
  • społeczna - Michał Krajniak (Gim Przecław)
  • sportowa - Dominik Domżalski-Szefler (EDPG Loecknitz)
  • rzemieślnicza - Hubert Bojarun (Gim Trzebież)

Organizatorem "Talentów 2016" był Powiatowy Urząd Pracy w Policach oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Policach. Imprezę wsparło wielu sponsorów, w tym Powiat Policki.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email