Spotkanie wigilijne w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach

21 grudnia 2023

Starosta Policki przy mównicy, obok komendant straży i choinka

W czwartek 20 grudnia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach odbyło się przedświąteczne spotkanie połączone z podsumowaniem działalności jednostki.

W wydarzeniu wzięło udział wielu zaproszonych gości. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach mł. bryg. Piotr Maciejczyk, który w krótkich słowach podsumował działalność Komendy w 2023 roku.

Spotkanie przedświąteczne było także okazją do wręczenia nagród, podziękowań i wyróżnień dla strażaków. Nie zabrakło również życzeń świątecznych i noworocznych, w tym także tych przekazanych przez Starostę Polickiego Andrzeja Bednarka. 

Po oficjalnej części uroczystości zaproszeni goście w świątecznej atmosferze spędzili czas przy rozmowie.

Powiat Policki tego dnia reprezentowali: Starosta Policki Andrzej Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski, Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Policach Janusz Szwyd, Sekretarz Powiatu Mirosław Antoniewicz, Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Andrzej Podlecki oraz Radny Rady Powiatu w Policach Waldemar Echaust.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji


Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Starostwa Powiatowego w Policach na Facebook'u ---> PROFIL

Drukuj Drukuj Email Email