SMS Police zagra w sobotę w hali Zespołu Szkół

13 października 2016

W sobotę o godzinie 16:00 zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police zagrają po raz pierwszy przed własną publicznością. Podejmą drużynę SKF Politechnika Poznańska.

Sobotnie spotkanie będzie drugim w wykonaniu SMSek w tym sezonie. 8 października, na inaugurację sezonu, zawodniczki trenera Wojciecha Kaszy zagrały w Chełmnie i pokonały miejscowy Culmen 3:0. Bardzo dobra postawa policzanek sprawiła, że rywalki miały sporo kłopotów, by wygrać choćby jedną partię i sprawić przyjemność swoim kibicom.

  • Nie spoczywamy jednak na laurach i nadal ciężko pracujemy. Skupiamy się na poprawie tych elementów, które były najsłabsze, po to by w Policach wypaść jeszcze lepiej - mówiła po meczu środkowa drużyny Kamila Kobus.

Sobotni przeciwnik dopiero debiutuje na parkietach II ligi. W pierwszym meczu sezonu uległ w derbach Poznania 1:3 z Energetykiem.

  • Z drużyną Politechniki Poznańskiej jeszcze nigdy nie grałyśmy. Trudno powiedzieć jak będzie wyglądał mecz, ale z naszej strony mogę obiecać zaciętą walkę i ogromne emocje. Serdecznie zapraszam w sobotę do hali Zespołu Szkół w Policach - mówi libero drużyny Karolina Bohdanowicz.

Początek spotkania pomiędzy SMS Police, a SKF Politechnika Poznańska zaplanowano na sobotę 15 października na godzinę 16:00.

Zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach przy ul. Siedleckiej 6e!

Tekst i Foto: www.smspolice.pl

Drukuj Drukuj Email Email