SMS Police liderem tabeli II ligi

19 grudnia 2016

Zwycięstwem 3:1 zakończyło się spotkanie w wykonaniu zawodniczek SMS Police przeciw UKŻPS Kościan. Uczennice Zespołu Szkół w Policach pokonały lidera i same zajęły pierwszą lokatę w tabeli.

Sobotnie spotkanie rozgrywane w hali Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach było dziesiątym w tym sezonie w wykonaniu zawodniczek SMS Police. Wicelider tabeli (SMS Police) podejmował lidera tabeli (UKŻPS Kościan). Zmagania X kolejki II ligi kobiet obserwował Starosta Policki Andrzej Bednarek.

W pierwszej partii policzanki popełniały zbyt dużo błędów, czego w konsekwencji była wysoka wygrana kościanianek 25:15. Drugi set to zupełnie odmienna gra gospodyń. Błędy zredukowane do minimum pokazały prawdziwe oblicze polickiej drużyny. Wygrana 25:7 podniosła morale drużyny i dodała pewności w kolejnych partiach meczu. A w nich, mimo wyrównanego poziomu lepsze okazały się zawodniczki SMS Police, które trzeci set wygrały 25:23, a czwarty 26:24. Wygrana 3:1 sprawiła, że SMSki dopisały do swojego konta komplet trzech punktów, zwyciężając po raz siódmy w sezonie i wskakując na pozycję lidera rozgrywek.

SMS Police - UKŻPS Kościan 3:1 (15:25, 25:7, 25:23, 26:24)

SMS Police: Piszcz, Kobus, Ogórek, Janiszewska, Szperlak, Gliniecka, Bohdanowicz (l) oraz Wasiel, Stróżyk, Lemańska, Wawrzoła, Markiewicz, Drosdowska (l)

Fotogaleria

Tekst i Foto: SMS Police

Drukuj Drukuj Email Email