I sesja Młodzieżowej Rady Regionu w Policach

31 maja 2016

30 maja odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Regionu w Policach, podczas której wybrano przewodniczącego, wiceprzewodniczącego i sekretarza Rady.

Po raz pierwszy nowo wybrani radni obradowali w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Policach. Zanim wybrano Przewodniczącego Rady, obradom sesji przewodniczył Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej Radny Powiatu Polickiego Tomasz Tokarczyk przy pomocy Radnej Powiatu Polickiego Magdaleny Zagrodzkiej.

Wybory podczas I sesji MRR w Policach były tajne. W wyborach na Przewodniczącego wygrał Michał Świder, z Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, który uzyskał 7 głosów poparcia. Wiceprzewodniczącą MRR w Policach została Paulina Kaczmarek z Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach z 6 głosami poparcia. Sekretarzem natomiast została Wiktoria Bartkowiak z Gimnazjum w Przecławiu, z 11 głosami poparcia.

Obecny podczas I sesji MRR w Policach Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski wręczył nowo wybranemu Przewodniczącemu MRR symbol władzy oraz życzył młodym radnym podejmowania samych trafnych decyzji.

W I sesji Młodzieżowej Rady Regionu w Policach uczestniczyło 11 z 13 radnych.

Fotogaleria

Tekst i Foto: Mateusz Frąckowiak/koordynator ds. informacji

Drukuj Drukuj Email Email